Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen majd tovább?

Hogyan legyen majd tovább?

Figyelt kérdés

Jelenleg 10.-es vagyok egy nyelvi előkészítő közgazdasági szakon, átlagom 4.00 körül mozog...

A közgazdásági tantárgyakat és az angol tanulom szívből, azt szeretem a legjobban s abból vagyok a legjobb. /5/

Érdekel még a biosz, föci /4/

A törit, tesit, kémiát, fizikát ki nem állhatom.

A többivel nincs különösebben bajom de nem a kedvenceim...


Egyetemre vagy főiskolára nem igazán akarok menni, mert nem tudom magam elképzelni s amúgy is elég parázós vagyok és ott meg vannak ilyen szigorlatok vagy mik? amik szerintem csak tönkretennének idegileg...


Valamit tudtok ajánlani amihez angol, és ilyen közgazdasági szakok esetleg föci és biosz kellenek de egyetemi vagy főiskolai végzetség és töri nem?


Még van időm gondolkozni, de nem akarom az utolsó pillanatokban kapkodni a fejem...


Valaki ötlet?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. ápr. 18. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az első kanyar, hogy rosszakat hallottál róla, s már is feladtad? Még csak 10-es vagy, nincs ennek még vége itt, legyőzheted a vizsgadrukkot. Nem kell sok dolog hozzá, légy felkészült és higyj magadban!
2014. máj. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami kereskedő lehetnél, ha a közgazdaságot és a matekot is szereted.

Az angol mellé tanulj meg még egy európai nyelvet is.

2014. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szigorlat az nem nagy cucc, olyan, mint a szóbeli érettségi. Egyeteme válogatja amúgy, nálunk volt 2 is, de van, ahol úgy vannak vele, hogy nem kell, és egy szigorlat sincs. De vannak a vizsgák ugye, de aki eljut az egyetemig, annak már nem olyan nagy dolog. Persze azt meg kell szokni, hogy másfél hónap alatt minden tárgyból van valamilyen vizsga, de az első év végére rutinos leszel.

Ezt csak azért írtam, hogy ne csak a rosszakat hallottam dolog miatt ne akarj egyetemre menni. Persze nem muszáj, nem azt mondtam. De például én is izgulós vagyok, és mindjárt itt az államvizsga, heteken belül, és diplomás ember leszek (remélem). :)

2014. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!