Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen hivatást válasszak, ha...

Milyen hivatást válasszak, ha ilyesmi érdekel?

Figyelt kérdés
A sport, egészséges életmód, szépség, ruhák, smink... Faktot kell választanunk. Kitûnõ vagyok, minden tantárgyból jól teljesítek, nagyjából szeretem is õket. Úgyhogy ez alapján nem tudok dönteni, hogy ami megy. Külföldre jelentkezem majd egyetemre, de a nyelvet ne írjátok, hogy vegyem fel, mert nyelvi évünk lesz, tömenytelen sok órával :-) Kreatív vagyok, könnyen beilleszkedem bárhol, szeretek csapatban dolgozni. Erõs versenyszellem van bennem, és maximalista vagyok. Nem tudom milyen irányban tanuljak tovább.
2014. ápr. 19. 11:21
 1/1 anonim válasza:
Ha már egyetemet szeretnél végezni, akkor vagy az orvosi, mint plasztikai sebész vagy dietetikus és hasonlók, sporttal pedig edzőit lehetne mondjuk... ezek csak tippek.
2014. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!