Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen hivatást válasszak,...

Milyen hivatást válasszak, vagy minek tanuljak ki, ha az elvállalt munka anyagi oldala hidegen hagy?

Figyelt kérdés
Milyen hivatást válasszak, vagy minek tanuljak ki, ha az elvállalt munka anyagi oldala hidegen hagy? Egyszerűen nem tudok örülni a pénznek. Nem hogy anyagias nem vagyok, de nem szeretem magam gazdagnak érezni. Még mielőtt valaki azt javasolná, hogy menjek el pszichológushoz, stb. , de nem arról van szó, hogy életunt lennék. Csak egyszerűen hidegen hagy a pénz. Nem hoz lázba. Vásárolni is utálok. Szóval, Ti mit tennétek a helyemben? Minek tanulnátok, ha nem érdekel, mennyi pénzt keresel vele?
2011. jún. 21. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy hidegen hagy a pénz, mert a szüleidtől mindent megkapsz. De ha önállóan akarsz fenntartani egy lakást, egy kocsit és szórakozni is akarsz néha, akkor nem fog hidegen hagyni.
2011. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valami olyat, ami érdekel, amit szívesen csinálsz. Hiába tanácsolunk valamit, ha ahhoz nincs kedved.
2011. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

önkéntes munka, jótékonykodás, ilyesmi...

egyébként igen, valószínűleg amikor majd magadat/a családodat kell majd eltartanod, akkor nem fog hidegen hagyni a pénz.

2011. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: én pont ugyanígy vagyok. De a kérdésed ebben a formában butaság.

Ha az embert a pénz motiválja, akkor elvégez bármilyen munkát, mert tudja, hogy jön a fizetés. Ez segít neki elviselni, ha utálja.

De ha nem a pénz számít, akkor az a fontos, hogy szeresd, amit csinálsz. Arról viszont semmit nem adtál meg, mit szeretsz csinálni. Azt kéne végiggondolnod.


A többi válaszolót viszont nem értem. Attól még, hogy mostanában az a divat, hogy mindenkit csak a pénz érdekel, miért olyan elképzelhetetlen, hogy van, akit valóban nem ez hajt?

2011. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kérdést így teszed fel, akkor szerintem nemcsak a pénz nem érdekel, hanem semmi sem.
2011. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!