Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül FSZ-en a...

Ha nem sikerül FSZ-en a záróvizsga, akkor jövő évben újra aktyv féléven kell, hogy legyek?

Figyelt kérdés
Ha nem sikerül a záróvizsga, akkor arra el lehet menni simán jövőre úgy, hogy nem iratkozok be, vagy aktív hallgatónak kell lenni? Mert ugye nincs benne a tárgyak között a záróvizsga.
2014. ápr. 19. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvan az abszolutórium?
2014. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még most lesz a záródolgozat leadása, meg pár vizsga. Azt az esetet kérdezem, hogy ha minden megvan, csak a záróvizsga nem sikerült.
2014. ápr. 19. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, én meg azt kérdeztem, kikéred-e az abszolutóriumot. Ugyanis ha kikérted és megkaptad, már nem lehetsz aktív. Ha nem kérted ki, akkor nyilatkoznod kell a tanulmányi státuszodról.

De nem mehetsz záróvizsgára úgy, hogy nem kérted ki, tehát az előbbi eset áll fenn.

2014. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem anno 2009-ben még nyelvvizsga kellett ahhoz, hogy záróvizsgát tehessek (fsz "hagyományos" idegenforgalmi szakmenedzser szak). Sajnos a szóbeli része nem sikerült a nyelvvizsgának. Tárgyaim megvoltak, diákigazolványt év végén le kellett adni és nem volt hallgatói jogviszonyom, hiszen végeztem. Záróvizsgát a nyelvvizsga-bizi bemutatása után tehettem le + a szakdolit is ekkor adtam le.

Tehát nem volt már tárgyam, sem vizsgám így nem is iratkozhattam be a kieső időszakra.

2014. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. ápr. 20. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!