Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem érettségi?

Történelem érettségi?

Figyelt kérdés

Töri érettségin mennyire nehéz összekaparni a kettest?

Nem sokat tanultam idáig töriből,egyszerűen nem érdekel és nehezemre esik megtanulni.


2014. ápr. 22. 13:56
 1/4 Kacsa Tibor ***** válasza:

Aki nem szedi össze töri érettségin a kettest legalább, az eláshatja magát. A töri a világ legegyszerűbb tantárgya középiskolában. Mese habbal.

Egyébként atlaszt használhatsz, abban elég sok minden benne van. De ha egy szót se tanulsz, és eddig se nagyon tanultál, akkor én a helyedben nem sok jóra számítanék.......

2014. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az írásbeli részére gondolok,a szóbelire addig megtanulom a tételeket.
2014. ápr. 22. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, és nem tanulod, akkor k_rva nehéz. Ha nem sajnálod az energiát, és elolvasod 5ször, közben arra is figyelve, hogy megmaradjon valami, akkor nem. Én azt hiszem fél órát készültem rá, de én mindig jó voltam töriből magamtól is, és érdekelt is a téma. Akinek nincs hozzá készsége annak nem marad más, mint az olvasás, magolás.
2014. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kérdező szerntem az előttem válaszolók eléggé elkeseríthettek téged de pl [link]

letöltesz régebbi feladatsort középszinten mész godolom ha nem érdekel és láthatod hogy kb mik vannak benne: görö római magyar királyok magyaroszág II.VH ban I II VH holokauszt fasizmus bolsevizmus ez főképpen. szóval ha neked csak az kell hogy átmenj szerintem atlasszal semmi tudással át lehet menni mert szerintem feladatok felében a megadott forrásban kb a válaszok fele megtalálható és ha használod az agyad akkor tudod. + egy könnyű feladat gótikus és román stílusú templomok képes hozzárendelése

ez az amit átnézhetsz még ez vissaztérő ezzel már találkoztam 2x régebbiekben

2014. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!