Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti már megkaptátok a levelet...

Ti már megkaptátok a levelet az érettségihez, hova kell menni stb?

Figyelt kérdés
Mert már egy ismerősöm megkapta rég, de én még nem. Van aki még hasonló cipőben jár? Csak, hogy akkor ne parázzak feleslegesen.... :S:D

2014. ápr. 22. 21:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez az iskola feladata ahova jársz. Az igazgatóságnak kéne odaadnia mindenkinek az érettségi beosztást.
2014. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én megkaptam április elején,de szerintem nincs gond,megkapod:-)
2014. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát, de perpill nem járok iskolába. :P

Igen, pont ma jött... :D

Köszönöm a válaszokat!:)

2014. ápr. 23. 17:59
 4/12 anonim válasza:
Én járok suliba, emelt szinten fogok érettségizni töriből és még nem kaptam semmilyen infót arról, hogy hova kell menjek megírni az emeltet :S De lehet, hogy csak Borsodban működik ilyen szarul ez a rendszer?
2014. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Bocsánat, csak ide passzol: én ma kaptam meg a levelet. Nem tudjátok, hogy aki már régen érettségizett és egy tárból újra megy, azt beültetik ilyenkor egy összeszokott osztályba érettségizni, vagy hogy van ez? És a szóbelinél ugyanez érdekelne.
2014. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mármint "tárgyból" tárból helyett:-)
2014. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4: Nem tudom, hogy megy Borsodba... mi ma ( tegnap ) kaptuk meg. Biztos Te is megkapod majd:P

5: Én most kb. úgy megyek akkor mint Te. Meg már voltam is... De ha emelten érettségizel és iskolába jársz akkor se a saját osztályodba teszed szóval... Kérdésre válaszolva igen, másik osztályba tesznek be. Vagy is... eddig csak emelten voltam és ugye senki se a saját osztályába érettségizik emelten, szóval ott nincs olyan, hogy megszokott osztály, hanem egybe vannak téve az emberek innen-onnan. Lehet páran ismerik egymást, páran nem.

Közepen viszont csak most megyek először, mikor nem saját sulim.:P Szóval nem tudom... de feltételezem betesznek egy osztályba, gondolom.... de nem tudom:P

2014. ápr. 24. 00:26
 8/12 anonim válasza:
Köszi! Én már idősebb vagyok (túl 30-on) és így nincs nagy kedvem 18 éves, összeszokott osztállyal vizsgázni, de ha ez van, hát ez van, mindegy:-)
2014. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy összeszokott osztállyal érettségizel vagy sem, nincs jelentősége. Középszinten akkor történhet ilyen, ha középiskolában jelentkeztél vizsgára. Ha kormányhivatalban jelentkeztél, akkor nem. Emelt szinten sem.
2014. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ok, köszi!
2014. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!