Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom ledolgozni, milyen...

Hol tudom ledolgozni, milyen szervezeteknél, az 50 óra közmunkát ami az érettségihez szükséges?

Figyelt kérdés

tudtok lehetőleg Budapesten olyan helyeket ahol lelehet dolgozni ezt az 50 órát? iskolámban nem igazán mondtak erre lehetőséget

(igen, tudom, hogy nem ebbe a kategóriába kéne írni ezt a kérdést, de itt szokott a legtöbb válaszoló lenni)



2014. jan. 29. 19:02
 1/4 Moszuke válasza:

azta.. nem tudtam, hogy már ilyen is kell az érettségihez.

ha a suli megköveteli mindezt akkor kérdezd az igazgatóságot.

ilyen nincs, hogy nem adnak lehetőséget, de követelik...

azta.. nem hittem, hogy ide jutunk..:) 50óra közmunka az érettségihez.. durva:)) erről lemaradtam

2014. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tegyél pár évnyi tananyagból annyi osztályozó vizsgát, hogy pár osztállyal feljebb helyezzenek és már nem is fog kelleni elvileg :D Legalábbis én most vagyok 11.-es és rám még a régi rendszer vonatkozik :P Jó, tudom xD Ez a nehezebb és hülye megoldás :D Szerintem legjobb az, hogyha bemész valami városházára, gondolom minden kerületben van valami hasonló épület és ott körbe kérdezősködsz közmunka gyanánt, ahol jóváírnák neked azokat az órákat, aztán mehetnél is szemetet szedni, stb...
2014. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iskoláknál, kerületi önkormányzatoknál lehet érdeklődni szerintem.
2014. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#2-es vagyok, önkormányzatra gondoltam én is, de valamiért nagyon nem jutott eszembe xD
2014. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!