Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti nem untatok bele a Kétévi...

Ti nem untatok bele a Kétévi vakációba?

Figyelt kérdés
Engem nagyon untat Verne regénye, pedig ez a kötelező olvasmány! :(

2014. ápr. 24. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én magamtól kezdtem el olvasni még gyerekként, de aztán félbehagytam. Nem tudom, hogy mennyire volt ez a könyv hibája. Minden Verne regénynek van egy olyan jellemzője, hogy 10 oldalban ír egy bokorról, ami előtt a szereplők elhaladnak. Javaslom, hogy ezeket a részeket ugord át, a számonkérésen úgysem erre fognak rákérdezni.
2014. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Dehogyis! Nálunk idén volt kötelező, és imádtam. Igen, vannak leíró részek, de én ezt is szeretem. Olvastam pár Verne könyvet, mondjuk azt nem értem, miért nem a Némó kapitány a kötelező. Abban a leírások sem unalmasak, mivel a tengeri világot írja le elképesztő pontossággal.

14/L

2014. ápr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Hát én úgy vagyok vele,hogy most kb. a 27. oldalon tartok,néha olvasok pár oldalt,megunom,lerakom aztán ha eszembe jut és rászánom magam,akkor megint előveszem,olvasok pár oldalt.......A leírásokat nem szeretem!
2014. ápr. 26. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!