Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRESZ - TANKÖNYV : KELL...

KRESZ - TANKÖNYV : KELL kreszt-t tanulnom de fogalmam sincs, hogy melyik könyvet vegyem meg évjárat szempontjából? Anno kitűnőre vizsgáztam de frissítenem kell a tudásomat hiszen néhány dolog változott is.

Figyelt kérdés

Pl egy 2010-es kiadásút megvásárolhatók? Nem lesz hiányosságom?

Meddig érvényesek ezek a könyvek? Hülyeséget nem szeretnék megtanulni és kockáztatni.


2014. ápr. 29. 16:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és kell-e még egyéb tankönyv???????? A kresz könyv személygépkocsi vezetők részére kiadáson kívül??? Valaki segítsen mit kell még beszereznem?!
2014. ápr. 29. 16:22
 2/10 A kérdező kommentje:

Ráadásul nézem és egymillió féle kresz könyv van. Javaslat hogy melyik az ami biztosan tartalmaz minden lényegeset?


Előre is millió köszönet a segítségért!

2014. ápr. 29. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Már van 2013-as is, amiben a legújabb dolgok is szerepelnek. [link]


Viszont könyvvásárlás mellett vagy helyett ezt is javaslom, állami megrendelésre készült pont a tudás felfrissítésére. [link]

2014. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! És egyéb tudás nem kell? Pl. elsősegély vagy műszaki vagy nem tudom. Teljesen el vagyok maradva , fogalmam sincs mi kellhet még vagy hogyan tagolták a tudnivalókat.
2014. ápr. 29. 16:34
 5/10 anonim ***** válasza:

A könyvben benne van minden, ami a B-s tananyaghoz szükséges.


Az elsősegélyhez pedig olvasd át ezt az e-könyvet (ingyen): [link]


Milyen rég vizsgáztál?

2014. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Idén 20 éve és kitűnőre. ( külön grat. érte a vizsgabiztos, azt mondta ilyet a 25 éve alatt nem látott :))

De most frissítenem kell.

2014. ápr. 29. 17:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon dicséretes, hogy megvan benned a szándék, hogy frissítsd magad, bár minden gépjárművezető ilyen felfogással rendelkezne! Sokan még csak az ötletet is elvetik, "ha eddig nem volt gond, csak jól tudom a szabályokat, nem?", közben meg egy ilyen ismerősöm még a sebességhatárokat se tudja rendesen, csak úgy érzésre. Nem volt balesete 25 éve, az igaz, de a szabályok nagy részét is csak úgy megszokásból tudja, aztán vagy változott valami 1980 óta, vagy nem, őt az már nem érdekli... Igen, így is lehet vezetni, aztán vagy lesz baj, vagy nem.


Jó tanulást. :) Azt a honlapot, amit linkeltem, azt pedig tényleg próbáld ki.

2014. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És elfelejtettem még írni, gratulálok a szép eredményekhez a sok évvel ezelőtti vizsgán. :)
2014. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 30. 09:27
 10/10 anonim ***** válasza:
És itt egy cikk arról a frissítős oldalról: [link]
2014. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!