Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Hogyan kell ezeket a...

FONTOS! Hogyan kell ezeket a jeleket megjeleníteni?

Figyelt kérdés

A 2003 as Wordben egyszerűen nem tudok rájönni,hogy hogyan kell ezeket a jeleket megjeleníteni!

Kérlek segítsetek,NAGYON FONTOS LENNE!

Itt egy link és azokra a jelekre gondolok,mint például a részhalmaz fogalmánál az a jel ami az A és B között van!

Meg az "eleme" jelre!Szóval hogy A eleme B-nek!

És a többi ilyen jelre!

Légyszi segítsetek,mert nagyon fontos lenne!

Előre is köszi és Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

És itt a link:


[link]


2009. dec. 25. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A Wordnek van beépített egyenletszerkesztője. Ha nincs kinn az ikonja (egy kis "a" betű egy gyökjel alatt), akkor az eszköztár végi lenyíló menüben a Testreszabás gombra kell kattintani, majd a Parancsok lapfülön a bal oldali menüben a Beszúrás eszköztárat választani és jobb oldalon megkeresni az Egyenletszerkesztő menüpontot. Utána megfogod ezt az ikont az egérrel és kiteszed arra az eszköztárra, amelyikre szeretnéd (nekem a Formázáson van). Onnantól rákattintasz, majd próbálsz rájönni, hogyan kell használni. Nem vészes, legfeljebb egy nap alatt rájössz.
2009. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válasz,megtaláltam mindent már csak az a baj,hogy fel kéne telepíteni,mert nem engedi így használni,de nincs meg a telepítő CD a Wordhoz,így most nem tudom,hogy mit csináljak!:(
2009. dec. 25. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez nem működik, akkor telepíts OpenOffice.org-ot, abban is van beépített egyenletszerkesztő, ráadásul még ingyenes is.
2009. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Neked is Boldog Karácsonyt, Te szegény, ha ilyenkor ilyesmivel kell tölteni az idődet...

Az egyenletszerkesztő jó megoldás. Ha kerülő út kell, a beszúrás, szimbólumok között az eleme és nem eleme megtalálható. A részhalmazt nem találtam, de ha egy nagy C betűt aláhúzol, majdnem ugyanaz. Vagy keres a Neten olyan helyet, ahol kijelölhető, és CTRL+C, CTRL+V.

2009. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindegyik hasznos volt,de leggyorsabban a másolás-beillesztést tudtam megoldani és így sikerült!

Köszi Mindenkitől a választ!

Üdv!

2009. dec. 25. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!