Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki adna tanácsot? Nettó...

Valaki adna tanácsot? Nettó 70. 000 Ft Pesten ki jövök belőle? (albérlet, bkv bérlet, ennivaló)?

Figyelt kérdés

Dajka képesítéssel szeretnék elhelyezkedni,de csak Budapesten kapok csak vele munkát.

Igazából arra lennék kíváncsi hogy meg tudok -e élni egyedülállóként? Nincs rokonom,partnerem,senki aki segíteni tudna... Nagyon el vagyok már kenődve,valaki adjon tanácsot hogyan lehetne ebből a munka nélküliségből kikeveredni!


L/28



2014. máj. 2. 18:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

*elnézést az elütésért.

1 "csak"-kal kevesebb

és *munkanélküliségből

2014. máj. 2. 18:46
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, nagyon kevés.
2014. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából arra lennék kíváncsi hogy aki hasonlóan rossz helyzetben van,az hogyan oldja ezt meg.
2014. máj. 2. 18:47
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nettó hetvenből sehogy, az éhenhalás. Előbb maradj ahol most vagy, szerezz valami normális képesítést, amivel el is lehet helyezkedni, aztán lássunk ennek neki még egyszer.
2014. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Utolsóval egyetértek. A munkaügyi központoknál évi kétszer indulnak képzések amikért fizetnek is neked. Csinálj valami olyan szakmát amivel el tudsz helyezkedni, mellé meg egy középfokú nyelvtudást is próbálj meg összehozni, az internetről nem egy ismerősöm tanult meg önszorgalomból pl. angolul.

Piacképes szakma + nyelvtudás és máris jobbak az esélyeid.

2014. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A munkaügyi központ nem biztosít nekem képzést,mert túlképzett vagyok,diplomám is van.

Angolból kicsit jobb vagyok mint középfok,most jöttem haza Angliából,ahol takarítottam. Sajnos egészségügyi okokból nem tudom már csinálni.

Egyéb ötlet?

2014. máj. 2. 18:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lakhatást is abból kell fizetni, szinte lehetetlen. Próbálj meg olyan helyet keresni, ahol ott is lakhatsz. Nem sok, de ilyen is van. Akkor legalább a BKV bérlet árát meg tudod menteni. Tudsz esetleg valamennyire nyelvet? Nem szeretem azt mondani, de akkor talál külföldön is próbálkozhatnál. Ne csak a hirdetéseket nézegesd, hanem te magad is hirdess minden ingyenes internetes fórumon.
2014. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A bkv bérlet kb egy tizes, az albérlet szerintem akkor is megvan vagy 30, ha csak egy szobát bérelsz vagy valakivel közösen laksz és külterületen, de ennek utána tudsz nézni hirdetési oldalakon. Akkor napi egy ezres maradna kajára meg tisztálkodószerre, eléggé az éhenhalás. Mellette kéne valami munkát vállalnod, a napi 8 órás munkán felül még el tudnád végezni, pl babysitterkedés, takarítás kb 1000/óráért, ha még 30-at mellé tudnál keresni, havi 30 óra munkával, az már valami lenne. Most hol laksz?
2014. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Au pairnek is kimehetsz bárhová a világon. Főleg így,hogy angolul is jól beszélsz és dajka képzettséged is van.
2014. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó: 3 évig voltam au pair,köszi,de elég volt :)
2014. máj. 3. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!