Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vettek fel koliba mi lesz...

Nem vettek fel koliba mi lesz ha nem jövök ki a lakótársakkal?

Figyelt kérdés
szóval így marad az albérlet de hát idegenekhez költözök oda . És mi van ha nem jövök ki velük jól vagy ők nem fognak bírni? Azért az nagy szemétség lenne ha elköltöznék mert hát akkor nekik nagyobbak a kiadások... Csak szeretnék mindenre felkészülni ha véletlen ilyen van.. 3-man vagy 4-en fogunk együtt lakni ketten nagyon jól ismerik egymást én meg egyedül vagy ha jön a 4. őt ismerem.

2013. aug. 25. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Akikkel a koleszban egy szobában lettél volna, őket ismered? Ugyan is ott is megeshet, hogy mások ismerik egymást, és te nem őket... Szóval ott is fenn állhatna ez a helyzet. Szerintem az idő megoldja, vagy ha nem is, legalább kiderül mennyire tudsz kijönni velük. Szerződést gondolom nem kötöttetek, hogy nem költözhetsz el, néha jó dolog, ha kizárod az empátiát és arra gondolsz, te mit szeretnél tenni. Ezenkívül szerintem intelligens emberek, ha nem is szimpatizálnak túlzottan, megtudnak élni egymás mellett különösebb balhék nélkül, ha a szükség úgy kívánja. Az extra esetekre van ott az, hogy pont szarsz bele nekik milyen lesz, ha kiállhatatlanok, és ellehetetlenítik az életed.


Üdv.

2013. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogy nehogy kisajátítsanak valamit.. pl ha nem tudnak hozni 3. asztalt.. akkor én is úgyanugy használhatom valamelyiket mint ők , de akkor mondhatom nekik ha ilyen van hogy én is fizetek az albiért és ne sajátítsák ki nem? De ez csak egy példa volt... Csak ha valami hasonló helyzet lenne véletlen..
2013. aug. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!