Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Irodalom érettségire hogy...

Irodalom érettségire hogy készüljek fel ebben a másfél napban? :D Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 16:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
Izgulj sokat, halogasd a tanulást.
2014. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
én tanulás közben folyamatosan recskáztam, így utána egy ideig tudtam a tanulásra koncentrálni
2014. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi! ez szerintem menni fog
2014. máj. 3. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Írásbelire nem kell készülni, csak meg kell érteni, hogy mi a feladat és azt is, amit olvasol, ha ez nem megy, akkor már mindegy :D
2014. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Egyetlen tanácsom van, ami a tanárom szerint életem legjobb dolgozatát eredményezte az érettségin, pedig egyetlen percet sem készültem ár:

Csak a címről írj

2014. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
dugjál sokat, ne tanuljál!
2014. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Tudom, hogy megrázó lesz a tanács, amit írok, de akkor is:

Kapcsold ki a gépet és tanulj úgy, ahogy eddig is!

2014. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valóban ebben a témában akartad feltenni a kérdést? :D A szövegértésre nem tudsz tanulni, max megcsinálsz régebbi feladatsorokat. Nézd át az érvelés, novella-, vagy verselemzés szempontjait, hogy hogyan is kell megírni őket.
2014. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az írásbelire szinte semmit sem készültem anno. Minek? Azt használtam fel, amit a 4 év alatt megtanultam, oszt kész. Szóbelire sem tanultam meg mindent, minden tárgyból-tételből valamennyit, már lelki erőm sem volt lassan nyár elején tanulgatni... mégis jó eredményű lett.
2014. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kizárólag a novellaelemzési szempontokat néztem át magyar írásbelire, ezen kívül egy plusz betűt sem.

Na de a szóbeli már más volt, arra azért kell tanulni

2014. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!