Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi érvelésnél ez probléma?

Érettségi érvelésnél ez probléma?

Figyelt kérdés
Ma írtam a magyar érettségit középszinten. Az érvelést választottam, de nem egyértelműen mellette, vagy ellene foglaltam állást, hanem először felsoroltam az érveim mellette, majd ellene. Végül összefoglaltam, ahol arra jutottam, hogy attól függ..., kifejtettem a véleményem. Probléma hogy nem egyértelműen csak mellette vagy csak ellene érveltem?

2014. máj. 5. 15:16
 1/8 reptoid ***** válasza:
20%
Már csak azért meg kellene buktatni, mert leírtad, hogy "magyar érettségi".
2014. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vilagosan le volt irva, hogy vagy mellette, vagy ellene.
2014. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 reptoid ***** válasza:
Szövegértés...
2014. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Levonnak érte pontokat -
2014. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyit írtál?

Hány oldal lett?

2014. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Négy oldal és még egy kicsi. A tanár úr küldött felkészülési anyagot az érettségihez, abban benne van konkrétan az a felépítés érveléshez, amit használtam. Egyszerűen úgy éreztem, hogy sokkal sokrétűbb lesz az írásom, ha egy összetett, több tényezőre kiterjedő véleményt fogalmazok meg, természetesen érvekkel alátámasztva.
2014. máj. 5. 19:50
 7/8 reptoid ***** válasza:
Ezzel csak magadat áltatod, mindig pontosan azt kell csinálni, amit a feladat kér. Se többet, se kevesebbet.
2014. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kijött a hivatalos megoldókulcs: "A dolgozat értékét nem befolyásolja, hogy az érvelésben a dolgozat írója az állítás mellett vagy ellene foglal állást, esetleg a mozgalom mellett és ellenében is felsorakoztat érveket."
2014. máj. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!