Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol keressek matematika...

Hol keressek matematika magántanárt, aki skypeon keresztül tanít? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Már év eleje óta nagyon nehezen meg a matematika, de annyira se anyukám se apukám nem tud segíteni, mert az ilyen dolgokat ők sem értik. 6.osztályos vagyok, most az ilyen nyitott mondatok, egyenleteknél tarunk. Csak év végéig kéne egy tanár aki szép paraszti nyelven, de mégis érthetően elmondja hogy hogyan kell megoldani a feladatokat. Skypeon keresztül szeretnék tanulni. Ha lehet mindig olyan délután 4 körül, de az idő a legkisebb baj ha más.

2014. máj. 5. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rá lehetőség, sokan tanulnak skype-n keresztül. A kérdés az, hogy megtudod fizetni? Mert óránkért 1500-3000 forintért tanítanak. (szerintem megéri ha találsz egy matekost aki eltudja magyarázni a dolgokat)
2014. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyira a pénz nem számít, mert csak az év végére kell a tanár és az már csak 2 hónap... Csak jó lenne ha találnék egyett :)
2014. máj. 5. 17:47
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
20%
Adj fel hirdetést. Van ilyen, bár szerintem nem a legszerencsésebb, kissé nehéz figyelni, hogy mit is csinálsz, és időben szólni miatta.
2014. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 karesz01 válasza:

skypesuli

[link]

[link]

[link]


témák :

Angol

Német

Spanyol

Francia

Kínai

Arab

Matematika

Biológia

Kémia

Fizika

Földrajz

Közgazd.

2014. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!