Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért jó egyazon tankönyvgyárt...

Miért jó egyazon tankönyvgyártó végnek különbözőféle függvénytáblákat kiadni?

Figyelt kérdés
Van az a fehér, színes szélű, van a sárga, de van még ezen kívül másfajta fehér is (szintén ugyanaz a kiadó)... Gondolom az régebbi, de akkor is a másik kettő miért jó, hogy van? És nem is ugyanaz van benne... miért nem csinálnak egy normálisat?

2014. máj. 5. 20:56
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
100%
Mindegyik normális, inkább csak újabb kiadásról lehet szü, egy-két új képlettel. Neked meg majdnem mindegy, úgyse használod a 90%-át. Nekem sárga volt, teljesen elég volt mindenre, végére egészen tudtam, mi hol van.
2014. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán mert minden uj kiadáson változtatnak valamit. Új anyag kerül bele stb. Most akkor mindegyik ugyanúgy nézzen ki?
2014. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit más a kettő, pl középszintűre praktikusabb a sárgát vinni, de emelt szintű matekra jobb a fehér. Legalábbis ezt mondják, nekem mindig csak a sárga volt meg.
2014. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!