Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha turizmus-vendéglátás...

Ha turizmus-vendéglátás szakon végeznék, akkor mennyire lenne nehéz elhelyezkednem?

Figyelt kérdés
A Corvinuson meg a BGF-en van ilyen képzés, gondolom, ha a Corvinuson végeznék, akkor könnyebben tudnék elhelyezkedni, mint ha a BGF-en végeznék. Hol lehet elhelyezkedni és kb. mennyit kereshetnék vele? 10.-es vagyok, de most kell fakultációt választani, ezért fontos.

2014. máj. 5. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"gondolom, ha a Corvinuson végeznék, akkor könnyebben tudnék elhelyezkedni, mint ha a BGF-en végeznék."


Nagyon rosszul gondolod. Tök mindegy hol végzel, akkor sem fogsz tudni elhelyezkedni ebben a szakmában Magyarországon. Igazából nagyon telített szakma, Magyarországon abszolút nincs rá igény, ezért nem is támogatja az állam ezeket a szakokat. Ha végeznél is, munkanélküli lennél. Vannak ismerőseim, ugyan ezen a szakon végeztek, és egyik sem dolgozik ebben a szakmájában. Tök más irányba orientálódtak. Neten is ha körbenézel, csupa rosszat hallasz róla.

2014. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abszolút telített a szakma, én 2009-ben kezdtem a szakot, végeztem időben, de rohadtul megbántam már, mert full értelmetlen volt és 3,5 ment a kukába. Keress mást, jobban jársz vele.

"ha a Corvinuson végeznék, akkor könnyebben tudnék elhelyezkedni, mint ha a BGF-en végeznék"

Ez meg úgy baromság, ahogy van, ne legyenek tévképzeteid.

2014. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a kereskedelem és marketing szak?
2014. máj. 6. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez kb. Próbálj már meg nem büfészakot kiválasztani.
2014. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!