Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a matek érettségid?

Hogy sikerült a matek érettségid?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

1. rész egyszerű volt

2. az maga a halál..

kb. 45-50% remélem meglesz,soha nem volt a matek az erősségem,és humános vagyok :D

2014. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. rész viszonylag jól, ment, a 2. pedig rémes volt. Pont olyan feladatokat válogattak össze, amikbe jól bele lehetett kavarodni, és a típusok (trigonometria, koordgeo) mentek nekem a legnehezebben a 4 év alatt.

Sokat gyakoroltam erre az érettségire, és végig stabil 3-mas voltam matekból, remélem átmegyek, és letudhatom végre az egészet.

2014. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már fent vannak a megoldások, nekem nagyon jól sikerült. 1. rész hibátlan, 2. részben pedig egy elszámolós hibám volt, az átlagot már nem volt időm átszámolni. Szerintem egyáltalán nem volt nehezebb, mint az eddigiek, csak kicsit időhiányom volt.
2014. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mégis hol lennének fenn?
2014. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

eduline-on megvan minden megoldás


ugyanúgy mint vki előttem írta 1.rész hibátlan 2.rész elszámolás pár helyen, úgyhogy jó esetben 90%körülire számítok:D

2014. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég tűrhetően, ötös lett, de nem annyi ponttal, amit szerettem volna.
2014. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szarul.
2014. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!