Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vezeték - és csőhálózat -...

Vezeték - és csőhálózat - szerelő képzés teljes tananyaga honnan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eléggé elkezdett érdekelni ez a szakterület. Itthon kisebb átépítésbe fogtunk, és ugye spórolás miatt, amit csak lehetett, igyekeztem magam megcsinálni pl. a vízvezetékelés/szerelvényezés területén is, és rájöttem, hogy nagyon élvezem a dolgot.

Szóval arra gondoltam, hogy elkezdem magam képezni ezen a szakterületen, és érdekelne, hol juthatok hozzá az ehhez szükséges tananyaghoz, akár online letölthető, akár könyvek formájában?


Ja, és még mielőtt nekem esnének az igazi szakik: nem, nem akarok ebből élni, sem pénzt keresni vele, van szakmám, amiből jól megélek, ez csak érdeklődés, hobbi :) És hát pont a főállású munkám miatt nincs is időm eljárni tanfolyamokra, beiratkozni suliba meg pláne nem, szóval ez a verzió sem jön szóba, így maradnak a tankönyvek az elmélet elsajátítására, ha egyáltalán beszerezhetőek valahol.


Köszi a válaszokat előre is.


2014. máj. 6. 14:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!