Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyedül szeretnék megtanulni...

Egyedül szeretnék megtanulni akusztikus gitáron játszani. Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Milyen könyvet, oktató cd-t stb tudok venni, ami jó? Mennyit kell gyakrolonom és kb mennyi időt fog ez így igénybe venni? Ja és semmifajta zenei előképzettségeim nincsen, sosem tanultam még szolfézst sem!

Vannak itt "sikertörénetek" ?


2009. dec. 26. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
1 évig jártam tanárhoz, és még ott sem nagyon tudtam mindent. Interneten biztos vannak oktatóvideók, szerintem millió. Sok sok könyv van ilyen. Tényleg. És nagyon sok jó is. Az alatt az egy év alatt imádtam gitározni, egy éve rohad a szekrényemben a 40000ft-os gitárom és nem használom. Szóval kitartás, erő, és sok gyakorlás.
2009. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Muszty-Dobay Gitáriskoláját ajánlom leginkább, nagyon hatékonyan lehet vele gitározni tanulni, kezdve az alapoktól, és nem feltétlenül kellenek hozzá zeneelméleti ismeretek. A honlapjuk is nagyon jó: [link]
2009. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja kaptam gitárt, mondjuk ez klasszikus gitár, de kezdőknek ezt ajánlották, Nekem is a Csalamádé Gitároskönyv van meg, mint amit a második válaszoló írt (első 3 része) amiből tanulgatom az akkordokat meg a dalokhoz a kíséretet, de januártól megyek tanárhoz, mert a pengetés nincs egyértelműen benne, és egy kis zenei alapokat is akarok tanulni a tanártól.
2009. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, sikerült azóta megtanulni gitározni?
2018. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!