Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hogy ment a mai emelt...

Nektek hogy ment a mai emelt töri érettségi? (2014) Mire számítotok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 15:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Többek között, igen.
2014. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor azzal a feladattal nem voltam egyedül... sose volt ilyesmiről szó az órákon, még emelten se.


Mondjuk az is biztos, hogy most egy életre megjegyzem.

2014. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hát hasonlóan vagyok én is, nekem a kapitalitzmusos végső elkeseredettségemben észak-itália és firenze lett. az esszék, úristen, nem akartam lenni demográdiásat, kisebbségeset írni, de muszáj voltam, mert a többi még rosszabb volt. a két vaktérkép meg szivatós volt, van hogy egy sincs, most meg kettő is. köszönjük.
2014. máj. 8. 07:37
 14/16 anonim ***** válasza:

itt van a megoldás: [link]


az esszéknél én is bajban voltam, majdnem a jakobinus diktatúráról kellett írnom...a német egység meg Klebersberg alap volt, aztán végül Rákóczi lett meg a reformáció

2014. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

a reformáció nekem is tetszett, azt tudtam volna szépre, csak ott már kiválasztottam a hosszút, a királyi jövedelmeset, ami szintén ment és inkább a hosszú mellett döntöttem a korszakból.

megnéztem amúgy a megoldásokat. az első része 75% körül van, az eszékbe inkább bele se néztem, az nagyon szubjektív mit fogad el meg mit nem. hát nem mondom, hogy meg vagyok vele elégedve meg megnyugodtam, de lehetett volna rosszabb is.

2014. máj. 8. 08:48
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 44ből 34 pontom van körülbelül. Jó lenne ha még az esszé lenne egy 30...az már jó alap lenne a szóbelire.
2014. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!