Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar érettségi érvelésnél...

Magyar érettségi érvelésnél ez nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Tehát ma írtam és kicsit félreértelmeztem a feladatot az a mondat miatt hogy "a mozgalom követőiragaszkodnak ahhoz hogy több időt szánjanak az olvasásra". Na és én ellenérveltem és olyanokat írtam hogy a mai rohanó világban nincs idejük meg a fiatalok nem szeretnek olvasni stb. Szerintetek akkor 0pont? :/

2014. máj. 5. 21:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem hiszem hogy 0 pont ne stresszeld magad! max a feladat teljesítésnél vonhat le egy kevés pontot de az nem gáz! Meg ha rendes aki javítja azt az egy félresiklott mondatot "véletlenül nem veszi észre" :D ne izgulj és sok sikert a holnapi matekhoz neked is!
2014. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ott volt hogy ellenérvelni vagy mellete érvelni..én azzal szívtam hogy azt nem vettem észre és mind kettő került bele de leginkább mellette voltam :)Nem tudom hogy mennyit adnak,igazából tanártól is függ na meg a megoldókulcstól...szerintem 0 pontot csak nem adnak :)
2014. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát remélem igazad lesz kedves első válaszoló :D

neked is és a többi érettségizőnek is sok sikert a továbbiakban :D

2014. máj. 5. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, hanem érdeklődve: nektek nem mondta a tanárotok, hoyg hogyan kell egy érvelést megírni?


Érvelhetsz mellette vagy ellene. Ugyanolyan jó mind a kettő. Az értékelésnél nem azt pontozzák, hogy egyet értesz-e a felvezető szöveggel. (Sőt, ha a feladat megengedi, akkor mellette meg ellene lehet érvelni, egyszerre.)

2014. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, arra is pontot adnak, hogyha a nevedet helyesen írod fel... Érvelésnél meg pláne full hülyének kell lenni, hogy 0 pontot kapj. Nem kell túllihegni.
2014. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!