Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van más is így most az érettsé...

Van más is így most az érettségivel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rossz tanuló, sőt! Az egyik legjobb!

Ellenben az érettségi borzalmasan rosszak lettek most.


A magyaron megtaláltam honnan kell kiírni a szöveget, de nem tudtam pontosan hogy mit (idézetet, szöveget, netán saját gondolatot?)

Matekon figyelmetlen voltam, nem azt számoltam, rossz képletbe helyettesítettem,

Törinél asszem károly róbert gazdaságpolitikájához merkantilizmust írtam (úristen....), az esszéket az utolsó fél órában írtam, kapkodtam, és végül nem is a kérdésre válaszoltam, mert előzményt írtam a következmény helyett.


Nagyon el vagyok keseredve, mert iszonyú sokat tanultam!!

Mást sem csináltam egész eddig, csak megállás nélkül tanultam, nem mozdultam ki a szobából, be vagyok sápadva, hulla vagyok.

És most nagyon reménykedek hogy irodalomból és töriből megvan a kettes és hogy matekból nem kell szóbeliznem mennem (3-as, 4-es vagyok matekból!)


Őrület, nagyon kétségbe vagyok esve. El fogom szúrni a nyelvet is....


Ha lassan haladok az sem jó, mert nem férek bele az időbe és ha gyorsan, az sem jó, mert kapkodok.



2014. máj. 7. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nincs semmi baj. Egy rossz érettségi nem a világ vége! Én orvosi egyetemre járok, és sok-sok okos és művelt ismerősöm van, akik bizony hozzád hasonlóan elrontották az első érettségijüket. Aztán pihentek egy évet, esetleg dolgoztak egy kicsit, meg persze tanultak és újraérettségiztek, és bekerültek az egyetemre. Az érettségi egy nehéz szituáció hiszen négy év anyagát kérik számon, egy olyan vizsgaszituációban, amihez hasonlóval a diák soha nem találkozott. Nem csoda, hogy sokan bepánikolnak és elrontják.
2014. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel. Matekra rengeteget készültem, évek óta korrepetálásra járok, de biztos hogy szóbeliznem kell... Jónak éreztem amíg meg nem néztem a megoldásokat. A mai töri meg kész vicc, legszívesebben be se mennék holnap mert minek... :(
2014. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont úgyan így vagyok! Mindenből örülök a kettesnek, pedig a hármas négyesért mentem!

Nem baj, de legalább a kettes legyen meg, mert az se biztos..

2014. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!