Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki bejelölte az NKE-KTK-n a...

Aki bejelölte az NKE-KTK-n a közigazgatás-szervezést, milyen ponthatárra számít?

Figyelt kérdés

Illetve -így a töri meg a magyar érettségi után- mennyi pontot jósol magának?


Én bejelöltem 1. helyen. Valószínűleg duplázok,de egyik említett tárgyból sem emeltezek. Angol középfokú nyelvvizsgám van.



2014. máj. 7. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia, én is bejelöltem első helyre én is duplázni szeretnék...a magyarom szerintem jól sikerült, a töri nem olyan jól..legjobb esetben is 4-es az írásbelim! :( (Én is közepet csináltam) Egyébként pluszpontnak nekem is 28 pont nyelvvizsgapontom van németből! Neked hogy sikerült az érettségid?
2014. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 370-400as ponthatár lesz.

Mondjuk emelt törizek hozzá de 380 pontnál többem nemlesz sajnos :(


De elsőnek NKE-HHK katonai logisztikát jelöltem be szóval annyira még nem parázok... :)

2014. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is bejelöltem, nagyon remélem hogy lesz 460 pontom, de én nem is ide szeretnék menni igazán... egyedül az vonz benne, hogy nem számít bele az államilag támogatott félévekbe :D Egyébként, kívánom hogy ne így legyen de szerintem olyan 430 körül lesz a ponthatár.
2014. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A magyar érettségim nagyon jó lett (amúgy is faktos voltam) , a törim pedig kevésbé jó...


370 körüli pontot számoltam magamnak,de szerintem ettől bőven több lesz.


Ha nem sikerül idén az első 2 megjelölt helyre bejutnom (1.:NKE-KTK ; 2.:NKE-RTK igazgatásrendészet) , akkor jövőre emeltezek töriből és újra megpróbálom a közigazgatás-szervezést. :)


3. ! Akkor miért jelölted be? :( Mástól elveszed a lehetőséget

2014. máj. 20. 21:51
 5/14 A kérdező kommentje:
* Úgy értem,a ponthatár lesz több az elért pontomnál.
2014. máj. 20. 21:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb 440 pontom lesz, sztem a ponthatár 400 körül. Én 1.közlekedésrendészet, 2.katvéd műveleti, 3.migráció, 4.közig-szervező, 5.gyógyped-et jelöltem. Az alkalmasságijaim mind megvannak, már csak a magyar szóbelim van hátra, úgyhogy a pontom is biztosan meglenne mindegyik helyre. Egyébként attól még, hogy más is bejelöli, de nem első helyen, miért venné el a helyet? Valszeg az előtte lévő helyekre veszik fel, akkor meg úgyse számít. :)
2014. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elveszem a lehetőséget :DD Miért jelöltem be? Mert valószínűleg nekem is van olyanom hogy B terv, akkor ha nem vesznek fel oda ahova szeretnék akkor elmegyek egy olyan helyre, ami kevésbé érdekel. Ennyi erővel te minek jelölted be az 5.helyedet, mástól elveszed a lehetőséget...:D
2014. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mit jelöltél meg első helyen? Amúgy szerintem 400 pontnál nem lesz több.
2014. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt jelöltem be. Sajnos nagyon valószínű,hogy nem fogok bejutni.
2014. júl. 3. 23:46
 10/14 anonim válasza:
Tobb lesz mint 400.az tuti. EgyNke-s.
2014. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!