Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolákon az írásbeli...

Főiskolákon az írásbeli vizsgákra öltönyben kell megjelenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell
2009. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kötelező, de pl. ELTE tanári karon mi kiöltöztünk minden vizsgára( nem úgy azért mint bálba persze), sosem gondoltuk, hoyg a hétköznapi ruhában menjünk
2009. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Habár én OKJ-ra járok és az egy fokkal "aljább" mint a fősuli de mi általában csinosan szoktunk. Sötét nadrág (fekete farmer) valami hosszított csinosabb pulcsi magassarkú csizma. Volt olyan is aki kosztümben volt, de arra furán néztek eleinte...


Szóval nem fontos annyira kiöltözni...

2009. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaaaj most esett le, hogy ÖLTÖNYBEN szóval fiú vagy :D

Hoppá, bocsi....


De attól még igaz, hogy nem fontos annyira kiöltöznöd. :)


*előző voltam*

2009. dec. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem kell.

Nem fogják ráírni a papírra, h rövidgatyában voltál vagy öltönyben...

2009. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írásbelire nem kell, csak szóbelire. Legalább is a PTE-n így szokás.
2009. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem ugyan nincs tapasztalatom, de hiába nem írják rá a papírra, h miben voltál, azért a javító tanárban csak kelt valamilyen benyomást, ha mondjuk egy szál f*szban jelensz meg... (megtisztelve ezzel a vizsgát XD)
2010. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak szóbelire kell, mivel írásbelin van, hogy 100an ülünk, és a tanár azt se tudja ki kicsoda, szóbelin viszont szemtől szemben vagy velük. Tök felesleges, nálunk senki nem öltözik ki
2010. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!