Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az e-felvételiben hol tudom...

Az e-felvételiben hol tudom beírni a nyelvvizsga bizonyítvány számát?

Figyelt kérdés

Már korábban feltöltöttem az írásbelinek a bizonyítványát, most pedig a szóbeliét, de nem találom azt a felületet, ahol a bizonyítványszámot kéri.

Tudja valaki, hogy hol van?

A választ előre is köszönöm.



2014. máj. 8. 22:42
 1/9 savanyújóska ***** válasza:
Az erettsegi jegyek oldalan, valamivel lentebb lehet megadni, a pluszpontoknal, az allami nyelvvizsgad kell majd. (Bar ha feltoltotted, gondolom ez nem jelentett problemat.)
2014. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 savanyújóska ***** válasza:
Ize, elcsusztam az erettsegiket nem te adod meg, lenyeg, hogy valahol kozeptajon van vertikalisan, csak alaposan nezd vegig az osszes jelentkezteto oldalt.
2014. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De itt már nincs meg az a Többletpontok fül. Feltöltöttem a dokumentumoknál a bizonyítványt, de semmilyen adatot nem kért róla.
2014. máj. 8. 23:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Én az érettségi eredmények és az év végi jegyek megadását nem látom sehol, pedig a pontszámok menü alatt kéne lennie. Február előtt még ott volt. Talán várni kéne, hátha később kikerül, ha nem, akkor meg rákérdezni.
2014. máj. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én korábban nem jeleztem, hogy lesz nyelvvizsgám (még februári jelentkezésnél). Amikor most meglett a nyelvvizsga akkor szimplán feltöltöttem a szkennelt képet róla, ott ahol az érettségit és a középiskolai bizonyítvány képet is mutatja.(Most nem tudom a pontos nevét, de a 3. oszlopban található az odavezető menüpont)
2014. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-s vagyok, tőlem sem kért se bizonyítvány számot, se semmit. De másnap amikor visszanéztem az oldalra akkor azt írta a nyelvvizsga dokumentumra, hogy feldolgozva. Szerintem elég egyszerűen feltölteni és kész.
2014. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem még nincs feldolgozva, de szerintem akkor is kellene valahol kérnie azt a számot, amit korábban is kért.

Mindegy, még várok. :)

2014. máj. 9. 14:34
 8/9 A kérdező kommentje:

A dokumentumfeltöltésen kívül nincs egyéb teendője a nyelvvizsga igazolásával kapcsolatban.


Ezt írták e-mailben.

2014. máj. 9. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi :)
2014. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!