Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nehezebbek voltak...

Szerintetek nehezebbek voltak idén az érettségik az előző évekhez képest?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
De fárasztó már ez a kérdés, minden évben megy a pampogás, hogy bezzeg tavaly könnyebb volt. Mindig van benne nehezebb és könnyebb rész, utólag persze mindenki rém okos, hogy jaj bezzeg tavaly ez is meg az is benne volt, az de egyszerű. A 4 évi tananyagot lényegében mindig lefedi, most aki végigherézte a gimnáziumot vagy szar volt a tanára, arról nem az tehet, aki összeállította az érettségit.
2014. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Az érettségi sosem "könnyű, vagy nehéz". Vannak benne könnyebb, és nehezebb feladatok, ráadásul ez is relatív, tehát kinek mi.
2014. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

nem tudom ti hogy vagytok vele, amire készültem nagyon keményen (matek emelt, angol közép), simán 90% +, amire meg egy szőt se, azok közül töri sima 5ös, irodalom meg azért 3-4 mert rohadtul nem értek hozzá

bántóan egyszerű az érettségi, az szenved igazán vele akinek 450 pont kell legalább az egyetemre

2014. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Kinek mi a könnyű,szerintem önmagában mindegy,hogy melyik évben írod,az érettségi nem nehéz.
2014. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Én nulladikos vagyok, a matek közepből megcsinálgattam a feladatokat, és szerintem néhány felháborítóan könnyű... bár meg kell hagyni a tavalyi sem volt túl nehéz, azt meg órán csináltuk meg a tanárral :) Mindkét esetben 9-10 feladat megoldható volt nyolcadikos tudással. Az utána levő részekhez, választható feladatokhoz már kell egy kis tudás, de szerintem nem vészes az egész:)
2014. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A magyar könnyebb volt, könnyű szövegértés az érvelés is iszonyú könnyű volt, szinte bármilyen művet beleírhattál, nem kellett gondolkozni, hogy ennek mi a témája..

A matek szerintem ugyanolyan volt mint tavaly...

Törit nem tudom..

Angol nehezebb volt. Mind a halott mind a levél!

2014. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!