Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Klebergsberg Klikk alapítván...

A Klebergsberg Klikk alapítvány által alkalmazott közalkalmazottak 5 hónapos szerződése lejárt, júniustól újra indul?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
???
2014. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez az alapítvány : [link]
2014. máj. 9. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem alapítvány, ez egy állami szerv. Milyen 5 hónapos szerződésről beszélsz?
2014. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a jövőhéttől már új pályázat alapján jönnek a munkások, és az előző pedig április végén telt le. Kb 2 hetet kellett üresjáratban kitölteniük m(újrafelvétel alapján nagyjából ugyanazok jönnek), és ezt mondták is nekik.

(ugyanúgy a klikknél)

2014. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A közfoglalkoztatotti szerződésekre gondolsz? Mi a héten már újra dolgozhattunk, és új embert is vettek fel.
2014. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is klikknék dolgoztam de eddig nem szóltak semmit, se a munkaügyibe a se a suliba
2014. máj. 10. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Tőlünk megkérdezték még a szerződés lejárta előtt, hogy szeretnénk-e maradni a következő turnusra, szintén klik.
2014. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Makra Péter Endre válasza:
Az Alapítvány méltányolva a "gazda" jóindulatát, hozzájárul a munkahelynövelés nemzeti programjához. Elküld, felvesz. Akár ugyanazokat. A statisztikába csak a felvettek számítanak bele. Nem minősítem, nem is érdekel. Csak a technikai elemzést írtam le. Őszintén, állításomnak csak a cáfolata érdekelne, a vitája nem...
2014. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!