Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaptunk egy levelet a sulitól,...

Ginike0129 kérdése:

Kaptunk egy levelet a sulitól, hogy 10 igazolatlan órám van mert nem igazoltuk le 5 napon belül. És most nem tudom, hogy nem engednek át jövőre vagy megbuktatnak vagy mi lesz?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az lesz, amit a levélben leírnak. Ha nem írtak semmit, akkor kérdezzétek meg a tanárt. Ha ő sem mond semmit, akkor nem lesz semmi.
2014. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de addig is parázzak, hogy mi lesz?
2014. máj. 10. 13:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Max elveszik a csaladi potlekot de atengednek attol meg ha nem eri el a hianyzas a 250 orat
2014. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi köze van a bukásnak az igazolatlan órákhoz? Titeket ilyenekkel etetnek? Bukásra vagy bukásközelben állsz vagy nem - ennyi a kérdés.
2014. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt az előttem válaszolónak írom:


Ha elérsz egy bizonyos mennyiségű hiányzást, akár igazoltan, akár nem, meg kell buktatniuk, mert annyit hiányoztál, hogy képtelen vagy tartani a tempót és a szintet.

2014. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az 250 óra. A kérdező 10-ről beszélt.
2014. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendben van, én értem, csak azt hittem, hogy neked teljesen új ez a hiányzásos-buktatásos dolog. :) Bocsi. :)
2014. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem most 15óra igazolatlanom van, de úgy hogy az első 7et automatikusan igazolatlanként kaptam meg, nem volt rá még csak esélyem se hogy le tudjam! Aztán a mai napon néztem a Digit naplót és előző hétről beírtak igazolatlannak egész napra tehát 8órára, de úgy hogy 3rövöditett óránk volt, tehát a többi 5óránk meg se volt tartva, de arra is be írtak! És hozzá teszem 30-40 óra hiányzásom van úgy hogy ott voltam az órán, de még is be írtak, és nem csináltak semmit amikor kértem őket hogy tegyenek valamit ez érdekében! És ez miatt most megvan a 250óra hiányzásom! És most kíváncsi hogy ebből mi lesz!:))) SZERINTETEK?
2014. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előzónek: Nem tudom, mikor jött ez össze, de rögtön kellett volna szólni, mindig másnap, utólag már senki nem tudja, hogy ott voltál-e. Gondolkozz el, hogy mi lehet az ok. Vagy nagyon utálnak, vagy összetévesztenek valakivel. Ilyenkor csak az osztályozóvizsga marad, de ennyi órát csak nem írtak be ok nélkül. Ráadásul ha te nem is hiányoztál, nem is igazolhattad az állítólagos hiányzást, úgyhogy még igazolatlanok is.
2014. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, de a múlt heti miatt szóljál, az osztálytársaid igazolják, hogy ott voltál. Esetleg néhány tanár, esetleg füzetben végzett munka, de gyorsan.
2014. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!