Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaptunk egy levelet a sulitól,...

Ginike0129 kérdése:

Kaptunk egy levelet a sulitól, hogy 10 igazolatlan órám van mert nem igazoltuk le 5 napon belül. És most nem tudom, hogy nem engednek át jövőre vagy megbuktatnak vagy mi lesz?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 12:52
1 2
 11/12 anonim válasza:

De minden alkalommal szóltam hogy ott voltam az órán, és hogy ne írjanak be, de ugyan úgy be voltam írva, (Nem utálnak a tanárok, egy egész jó tanuló vagyok, és rossz sem szoktam lenni)!!! Aztán beszéltem az osztályfőnökkel és ő szerinte a Digit napló rossz volt, de kérdem én: ILYEN SOKSZOR?! De akkor legalább utólag miért nem tudták ki venni a hiányzásokat?!

És mint mondtam 30-40óra hiányzásom van úgy hogy ott voltam! Ja és akárhányszor erről beszélek neki annyit mond hogy ne aggódjak!!! Előző héten pénteken volt az egyik incidens, tehát 5napom lenne rá még mindig hogy be tudjam vinni az igazolást, de már a hét első napján tehát ma, igazolatlant kaptam az egész 8órára, amiből 3rövidített volt megtartva, az utolsónak csak annyit hogy hiába tudják igazolni az osztálytársaim, már nem fogják tudni azokat az igazolatlanokat kivenni! :/// Úgy hogy most várhatom a levelet, aztán csak tudok valamit tenni!!!:S

2014. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ki tudják venni az igazolatlant természetesen. Küldd be a szüleidet először az osztályfőnökhöz, ha nem elég, akkor az igazgatóhoz, és ott helyben javítsa ki az osztályfőnök, ha pedig havonta lezárják, akkor a rendszergazda tud belenyúlni. De ha rossz a digitális napló, akkor a többi gyereknél is kell hogy legyen ugyanilyen hiba. (A Karinthy: Tanár úr kérem jutott az eszembe, hogy "most nem lehet bemenni, mert kivették az iskolakaput.")
2014. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!