Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azért írok ide, mert ez a...

Azért írok ide, mert ez a legolvasottabb topik! Hogyan dolgoznátok fel a következő szituációt?

Figyelt kérdés
Súlyosan betegek vagytok, és az érettségi során nagyon rosszul voltatok, az összes napot végigszenvedtétek,végighánytátok,magas lázzal. Egyébként 5-ös tanulók voltatok, de annyira nem tudtatok koncentrálni, hogy lesz olyan tantárgy,amiből éppen 2-est kaptok, és ez a jobbik eset. Mit lehet olyankor tenni,ha valaki egy tőle nem függő körülmény hatására rosszul teljesít,leblokkol,és nagy kudarcok érik? Hogyan tovább?
2014. máj. 11. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet tenni újra az érettségit.
2014. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tovább akarsz tanulni, akkor jövőre újracsinálod.
2014. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én tavaly érettségiztem és az angol érettségire nagyon megbetegedtem kb. a halálomon voltam, és nem tudom hogy ennek köszönhetően de én írtam az egyik legjobb írásbelit angolból (meg kell jegyeznem hogy nem az erősségem az angol, és az osztálytársaim ezerszer jobbak nálam) egyébként tehetsz később emelt érettségit amivel javítani tudnád a szar jegyeidet.
2014. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ősszel is lehet újra érettségizni, főiskolára pedig keresztfélévben.
2014. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha vége az érettséginek, jelentkezel valamilyen technikusi vagy egyéb szakirányú (olyan, amilyen szakirányban tanulsz majd tovább) képzésre és újra érettségizel jövőre. Leteszel közben egy-két nyelvvizsgát is és nagyon sok ponttal jelentkezhetsz az egyetemre.


Ne ess kétségbe!

2014. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. máj. 11. 23:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon bánt a dolog, főleg, hogy félek, mindenki hülyének néz majd... Hatalmas csalódást okoztam magamnak is..
2014. máj. 11. 23:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd magad emiatt! Beteg voltál, erről nem te tehetsz. A szóbelin tudsz javítani rajta. Ha meg továbbtanuláshoz kellenek a jó eredmények, akkor leteheted újra az érettségit.
2014. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Ősszel újra érettségiznék. Egyébkén ha annyira súlyos beteg lennék, akkor valószínűleg a gyógyulásom jobban érdekelne.


-egy szín 5-ös tanuló-

2014. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!