Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a rossz és helytelen dolgok tökéletes táptalaja ez a 'szerelem, szex' topik?

Figyelt kérdés

Gonoszkodás, trollkodás, hűtlenségre való biztatás...

Olyan, mintha rosszabb emberré váltam volna, amióta megismertem ezt az oldalt és azon belül ezt a topikot.

Persze nem ettől lettem "rossz", eleve bennem volt, csak ez az oldal elősegíti, hogy a felszínre jöjjön. Legalább is szerintem.

Ti nem éreztetek még itt valami hasonlót?



2013. nov. 24. 01:29
1 2
 1/19 zotanbro ***** válasza:
en nem ugy hogy csá
2013. nov. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Dwight Schrute ***** válasza:
Igazad van, mit iszol?
2013. nov. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem piáltam be..:D komolyan kíváncsi vagyok erre.
2013. nov. 24. 01:31
 4/19 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén hangzik, de mióta ide járok, okosabb lettem. Mármint olyan értelemben, hogy jobban átértékelek dolgokat.
2013. nov. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én egy jobb ember lettem. És fogytam tíz kilót.
2013. nov. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem a topik a hibás, hanem az anonimitás :) név nélkül könnyebben kimondod, hogy pl. nem szeretem a gyerekeket, megcsaltam a pasimat, fingottam nyalás közben. míg névvel inkább elsüllyedne mindenki, mintsem kimondja. éppen ezért lehet szabadon trollkodni, bunkón leoltani másokat, hiszen nincs következménye. nem kapsz pofánverést, nem járatod le magad valaki(k) előtt, és nem kerülsz ciki helyzetbe.
2013. nov. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Olyanokról beszélek pont, mint az enyém után lévő 4. kérdés. Bár lehet törlik, mire meg tudnátok nézni...
2013. nov. 24. 01:36
 8/19 anonim ***** válasza:
úgy gondolod? biztos vagy ebben? BIZONYÍTSD BE!
2013. nov. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#10 anyád hogy van?
2013. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nem tetszik hogy egyeseknek így fél kettőkor nincs jobb dolga, mint megosztani egy képet a farkukról az interneten?

szerintem tök normális

2013. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!