Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok nekem alapvető orvosi...

Tudtok nekem alapvető orvosi könyveket mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Érettségi után az orvosira szeretnék majd menni,( még 2 évem van érettségiig) és az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e nekem olyan orvosi könyveket mondani,amit érdemes lenne elolvasni :)
2014. máj. 12. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sobotta - Az ember anatómiájának atlasza I-II

Ádám Veronika - Orvosi biokémia

Fonyó: Az Orvosi Élettan Tankönyve


Az első két évben ezek a tárgyak a legnehezebbek, sokan ezeken csúsznak el.

De remélem belátod hogy 2 évvel érettségi előtt tök fölösleges ezeket megvenni és olvasgatni, mert egyrészt semmit nem fogsz érteni belőle, másrészt minek előre tanulni orvosira? Még föl sem vettek. És ha fölvesznek, nem azért lesznek jó jegyeid mert gimiben ezeket olvasgattad. Gyakorlatok nélkül az anatómia semmit sem ér.

2014. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül azért érdekel. De köszönöm
2014. máj. 13. 06:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs értelme az orvosi tankönyveket olvasni, mert semmit nem fogsz belőle érteni.

Mondjuk az atlaszt legalább lehet nézegetni, hogy hú de szép, de másra az sem igen jó.

Inkább olyan könyvet keress, ami laikusoknak íródott. Mondjuk ezt: [link]

Itt fent is van az egész könyv.

Vagy olvass vmi orvosos szépirodalmi regényt:)

2014. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, nem is tankönyvekre gondoltam,köszönöm szépen :)
2014. máj. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!