Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vissza lehet-e mondani az...

Vissza lehet-e mondani az előrehozott érettségit?

Figyelt kérdés
Kellő tudás hiánya miatt nem érzem magam elég felkészültnek az előrehozott érettéségire. Ilyenkor mi a teendő, mik a következmények?
2014. máj. 6. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mész el, de a pénzt nem kapod vissza. Ennyi.
2014. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet visszamondani, ha nem mész el, lesz egy elégtelened, amit a rendes érettségin javíthatsz.


Egyebek között ezért korlátozták le ennyire az előrehozott érettségiket sokak bánatára, mert sokan álltak hozzá ilyen komolytalanul, hogy jelentkezem, aztán majd vagy elmegyek, vagy nem.

2014. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És akkor sem hogyha nem az én hibámból nem vagyok elég felkészült?
2014. máj. 6. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Melyik tantárgyból mennél?

Menj el az írásbelire, hogy azért ne legyen karó

2014. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Menj el, aztán olyan lesz, amilyen lesz -

Ha meg nem lesz elég jó, akkor mész még egyszer

javítani legközelebb(ősszel)-

2014. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen. Ha nem mesz be szobelire vagy irasbelire,akk automatikusan elegtelen lesz


De ez nem baj,jovore ujrairhatod


Ha mindkettore elmesz es egyesnel jobb lesz,akk jovore csak emelttel javithatsz

2014. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem. Egyetlen módon lehet "visszacsinálni", ha év végén megbuksz abból a tárgyból az osztályozóvizsgán, de ezen már túl vagy. Nem prédikálni akarok, de tényleg arra megy ki ez a rendszer, hogy az érettségi komolyságát védje. Menj el, még elérhetsz jó eredményt is, és a rendes érettségi időszakában egy szintemelővel javíthatod. Ha az osztályozóvizsgád elég jól sikerült, olyan nagy baj nem lehet a felkészültségeddel. ilyenkor sokan bepánikolnak, nem vagy egyedül.
2014. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Informatikából. Igazából azért visszakozok tőle mert a kedves tanárom a 4 írásbeli témakörből 1-et tanított meg és 2 hete jutott eszébe hogy van aki érettségizik. Én például a weblapszerkesztésről nem sokat tudok, pedig ez az 1-ik témakör.
2014. máj. 6. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
A weblapszerkesztést pár óra alatt meg lehet tanulni!
2014. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,már én is nekiálltam. Esetleg aki a témával kapcsolatosan tudna hasznos és informatív linkeket mellékelni azt megköszönném :).
2014. máj. 6. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!