Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az érettségin megvan az 5...

Ha az érettségin megvan az 5 tantárgy amiből le kell vizsgáznom és bevállaltam egy hatodikat (emelt üzleti gazdaságtan) de nagyon nem megy és megbukom akkor nem mehetek külföldre továbbtanulni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél?

Ha megvan az 5 tárgyból legalább a kettes, kapsz egy érettségi bizonyítványt. Annak meg mindegy, hogy itthon vagy külföldön tanulsz tovább vele.

2014. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha nagyon nem megy, akkor minek vállaltad be, pláne emelten?!?!?!?!
2014. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És az nem számít hogy megbuktam egyen amit bevállaltam?

Tudom hogy hülyeségnek látszik de a tanár nagyon jól előadta, hogy nála mindenki ötöst ír emelten...

2014. máj. 13. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
attól függ, melyik ország és suli. de azért nyilván nem fogják mosolyogva nézni, h 6ból érettségizett és 1ből bukott. Meg hát nm érdekli őket h ki vállalta be meg ki nem, a lényeg az lesz h buktál. Mért nem tanultál? és amúgy melyik tantárgy?
2014. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
üzleti gazdaságtan, 20-án lesz egész nap tanulok, de nem megy a fejembe semmi...
2014. máj. 13. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Szerinted honnan fogják tudni, hogy bukott, ha nem mondja meg? Mert az érettségi bizonyítványában nem lesz benne.

2014. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megvan köszönöm mindenkinek:) úgy néz ki hogy mehetek tovább mert megvan az öt kötelező ebből az ügből már az se baj ha megbukok és az se ha nem megyek be :)
2014. máj. 13. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!