Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki a középiskolában...

Ha valaki a középiskolában eljutott 10-ig de sajnos nemtudta befejezni, mert közbejött valami annak ugye csak alapfokú végzettsége van?

Figyelt kérdés
Vagy számít az a két év is amit befejezett fősuliba és akkor neki nem alapfokú?
2009. dec. 28. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak sima 8 általános.A középiskoláról nincs papír, hogy befejezted, tehát ez nem is számít.
2009. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. dec. 28. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem neked nem a felvételihez kell, a szüleid miatt. Mert akkor nem jár, ha nem vett védelembe a jegyző.
2009. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kell megijedni, most éni is így jártam de én azért mert nem feleltem meg az orvosi vizsgálaton, amelyik szakmára szerettem volna menni! Dühít is... Ott is hagytam a fenébe az egész sulit és elmentem árufeltöltőnek addig hogy megszerezzem az OKJ-re a pénzt hogy lerakhassak egy szakmát. Fel a fejjel kitartás!! Munka mindig van csak keresni kell! Ja és nem az érettségin múlik hogy te elmenj dolgozni, le lehet rakni azt intenzíven estin úgy int az OKJ-s képzéseket! És számít a 9-10-ik végzettség mivel azzal elmehetsz Műszaki-cikk-eladónak stb... Tessék csak csemegézni: [link]
2010. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!