Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért küldtek nekem e-mailt,...

Miért küldtek nekem e-mailt, hogy tanári pályaalkalmassági vizsgára kell mennem, ha nem is tanárnak jelentkeztem, hanem anglisztikára?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is most kaptam ilyen e-mailt, de én sima töri alapképzésre jelentkeztem, szóval én sem értem, hogy ez mi lehet o.O
2014. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De mondjuk ha nem kaptál behívó levelet, akkor nem kell vele foglalkoznod. Én sem kaptam, szerintem ez csak egy egyszerű körlevél csak lusták voltak külön kiválogatni szakonként.
2014. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, pedig azon az egyetemen nem is jelentkeztem olyan szakra, amire kéne. De ott van a levélben, hogy az érintetteket már külön tájékoztatták, szóval sztem ez egy sima körlevél. A felvin meg ki lenne írva, ha az adott szakra kéne alkalmassági.
2014. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!