Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e következménye annak, ha...

Van-e következménye annak, ha nem jelenek meg a kompetencia mérésen?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi lennék ennek a válaszára,hiszen én valamiért én nem látom értelmét ennek az egésznek.

2014. máj. 18. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az életben sok minden lesz még aminek szintén nem lesz értelme, és senkit nem fog érdekelni, hogy neked ez nem tetszik.
2014. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2014. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.Már többször írtam kompetenciát,de annyi volt,hogy megírtuk,és nem is hallottunk róla többet.Ráadásul aki lázas betegen fekszik otthon,nem hiszem,hogy bemegy kompetenciát töltögetni.Annyit tudok,hogy ezek az iskolák diákjainak "értelmi szintjét" mérik fel,és ezek alapján rangsorolják az iskolákat.Ami azt illeti,nekem úgy őszintén qvára nincs kedvem bemenni,de a matektanárom azt mondta,hogy "tétje van"...
2014. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi. Vagy igazolják a szüleid, esetleg orvos, vagy igazolatlan órákat kapsz.

Értelme nem a te szempontodból van, a minisztérium kíváncsi a tanulók készségszintjére. Elvileg rá lehet keresni az egyes tanulók eredményére is.

2014. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem,mert nem szándékozok bemenni.
2014. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!