Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannon egyetem melyik kollégiu...

Pannon egyetem melyik kollégiumát jelöljem majd első helyen? Hotel Magister / Központi Kollégium / Neurus

Figyelt kérdés

Olvasgattam fórumokon, meg az egyetem honlapján és igazából 3 kollégium tetszik de szeretnék pár olyan embert is meghallgatni akik voltak egyikben másikban!

Szóval nekem ezek tetszenek:

-Hotel Magister

-Központi Kollégium

-Nereus


Számomra a tökéletes kollégium:

-Legyenek bulik, de a megfelelő 7-8 órát tudjak azért aludni is.

-Legyen jó a közösségi élet.

-Fel tudjak vinni "nemkoleszos" csajt a szobámba. (nem tudom ez hogy működik, de ha ilyen tekintetben van elnézőbb kolesz...)

-Viszonylag legyen jól felszerelt.

-Legyen kondi.

-Ne legyen igénytelen, koszos stb...


Nyilván nem mind megoldható, nem is ez a lényeg de azt választanám amelyikre a legtöbb igaz!



2014. máj. 19. 14:46
 1/1 anonim válasza:
Én a Központiban laktam 5 évig, gyakorlatilag az otthonom volt :) Azóta már fel is újították, úgyhogy nagyon ajánlom. Azért jó, mert közel vannak az egyetem fő épületei, és hát mégiscsak az a központ. Az, hogy tudsz-e majd aludni, a szomszédoktól függ. De a Magister sem lehet rossz, az ottani életről viszont nem tudok infót mondani.
2014. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!