Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen újra fel tudom...

Egyetemen újra fel tudom venni első féléves tárgyakat 1 évvel később?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben voltam első éves és lehető legjobban sikerült elrontani a félévet (0 kredit). Keresztfélév nem indul minden tantárgyból, ezért arra gondoltam, hogy most passzívra megyek, aztán szeptemberben folytatom. Mekkora az esély rá, hogy akkor minden tárgyat fel tudok majd újra venni? Gondolom helyektől függ majd. Szeptemberben van előjelentkezés a tárgyakra mint most januárban volt? Tehát, hogy az elsőévesek előtt tudok jelentkezni a tárgyakra?

2014. febr. 5. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a 0 kreditet hogy sikerült összehozni? Hacsak nem valami komoly okod volt rá, szerintem hagyd az egyetemet, mert nem vagy odavaló... persze ez nem vonatkozik rád, ha mondjuk vmi egészségügyi bajod volt...

A kérdésre válaszolva: értelemszerűen fel tudod venni őket. Csak akkor egy teljes évet csúszol majd.

2014. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel tudtad venni?
2014. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg lesznek hirdetve, fel tudod venni
2014. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!