Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te elmennél gólyatáborba ha...

Te elmennél gólyatáborba ha az osztálytársad nem tudna?

Figyelt kérdés

nem tudom elmenjek-e gólyatáborba majd a nyáron, osztálytársammal ugyanazt a szakot jelöltük meg, jóban vagyunk, de nem a legjobb barátom..

Kérdeztem, hogy ő eljön-e majd, és azt mondta, hogy anyagi okokból nem tud elmenni, illemből én se menjek?



2014. máj. 19. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép tőled, de nem tudsz hozzá alkalmazkodni mindenben, mindenki a saját életét éli. A gólyatábor arra való, hogy megismerd a leendő évfolyamtársaidat, ezt a lehetőséget ne hagyd ki szociális érzékenységből.
2014. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! (y)
2014. máj. 19. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes tőled, hogy emiatt te sem mennél. Szerintem nyugodtan menj el a gólyatáborba, ha van rá lehetőséged és kedved hozzá. A gólyatábor tényleg arra való, hogy szórakozz és megismerd a többieket. Legalább sok új embert megismersz és akkor majd az osztálytársadnak be tudod mutatni őket, az első napokban már lesznek barátaitok.
2014. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendes tőled,de azért nem kell ennyire önfeláldozónak lenned.:) Mint mondtad,nem a legjobb barátod.Menj el.:)
2014. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő megtenné érted? Lehet, furcsállná, hogy elmehetnél, de mégsem mész el. Ne hagyd ki, ha ezért haragudna, akkor nem baj, ha kiderül. Én voltam korábban és nem bántam meg. Persze, nem való mindenkinek, és ez nem jelent semmilyen negatív dolgot. Valakit érdekel, tetszik neki, jól is fogja magát érezni és valaki máshol érzi jól magát.
2014. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyetértek :) egyébként még se ugyanoda vettek fel minket..:s
2014. aug. 5. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!