Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógus szakon milyen...

Óvodapedagógus szakon milyen szinten van matek?

Figyelt kérdés

#Óvodedagógus
2014. máj. 21. 06:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
olyan szinten, hogy pl a dyscalculia kizáró ok a jelentkezésnél.
2014. máj. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%

Nyilván integrálni fogtok egész nap. Mert ugye óvodában, majd arra lesz szükséged.


Ha ismered a 4 alapműveletet, nem hiszem, hogy probléma lenne.

2014. máj. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
22%
Nem kell matekozni, matematikai nevelést tanítanak, óvodás szinten.(halmazok alkotása, formák,színek különbsége,mértékegységek,kisebb-nagyobb,rövidebb-hosszabb stb). Nem nagy dolog
2014. máj. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
járt valaki rajtam kívül oda a lepontozók közül? Egy félév durva matek, buktak jópáran. Logika, halmazelmélet, kombinatorika... a második félév ovis módszertan.
2014. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

71%-os írja jól. Van matek, és nem olyan könnyű mint, ahogyan azt gondolják. Persze nem is olyan vészes, mit mondjuk egy programtervezőnek. :)

Csop. társaim szerint jóval több, mint, amit érettségire kell tudni. (én korábban érettségiztem, ezért nem emlékszem rá)

Kérdező! Ha érdekel, milyen témakörök voltak nálunk előző félévben délután előkeresem, és elküldöm. A "matematika az általános képzéshez a tanítóképző főiskolák számára" könyvből tanultunk. Nem az egész kellett, csak azok a fejezetek, amikről órán szó volt, de abból minden.

2014. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hát ti hülyék vagytok. Idén végeztem, nem tudom ti hol tanultok ,de, hogy nem óvodapedagógiát az biztos
2014. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

a gyerekeket is hülyézed?


Mi a Szerencsi-féle könyvből tanultunk, tessék, érdemes belenézni a tartalomjegyzékbe..

[link]

2014. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

elég alacsony szinten van.

lehet, hogy buktak többen is, de gyakran (azért szerencsére akad sok kivétel is)nem a legértelmesebbek mennek arra a szakra.

2014. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válsszokat
2014. máj. 22. 09:51
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
sok a buta a hallgatók között, akinek az is nehéz amit ott leadnak
2014. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!