Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Ma az iskolában felmérőt írtunk, én pedig előbb befejeztem mint a többiek.A padról nem is emeltem fel a lapot, csak egy kicsit közelebb tartottam magamhoz, éppen megdöjtöttem, hogy még egyszer átolvassam.Erre a tanár gyorsan elkezdett felém jönni és gondolkozás nélkül kitépte a kezemből a lapot.Ekkor már mindenki kuncogott körülöttem, mert nem nagyon vagyok jóba velük és kiközösített vagyok, de ami ezután jött az már lesokkolt.Olyanokat mondott, hogy hiába vágom már ezt a szánalmas pofát, mert a pofátlanságnak is van határa amit én most átléptem, és a felmérőm meg se nézi, mert már az 1est ráírta nekem és a mögöttem ülőnek is.Eddig igazából le sem esett hogy nekem mondja, azt hittem hogy talán a mögöttem ülőnek azért mert lesett tőlem, én tényleg nem azért tartottam a lapot fennebb hogy ő lessen rólam vagy mert megkért, ő lesett rólam és én lettem ebben a megalázó helyzetben.Ekkor már sült a pofámról a bőr rendesen, de még mindig nem hagyta abba, folytatta hogy ilyen pofátlan ócska diákot még nem látott mint én, és hogy ezt hogy képzeltem, és nem tanítottak meg otthon engem viselkedni, meg azt hiszem hogy én vagyok a világ közepe stb.Ez nagyjából 5 percig ment így és én ezt nagyon igazságtalannak éreztem, nagyjából a sírógörcs kerülgetett, arról nem is beszélve hogy mindenki engem nézett és alig tudták visszafolytani a röhögést.Ennyire megalázva még sosem éreztem magam és nem értem hogy mindig miért én jövök ki így mindenből, egy rakás szarnak érzem magam.Sokszor úgy gondolom hogy jobb lett volna ha meg sem születtem volna. :(

2014. máj. 23. 21:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék, hogy eddig ő volt a kedvenc tanárom, és úgy tűnt hogy ő is bír engem, mivel a házi feladataimat mindig dicsérte és egész évben csak 5-öseim voltak, fogalmam sincs mitől borulhatott ki így rám igazából a semmire.Mától ő számomra már nem létezik!Normális az ilyen? :(
2014. máj. 23. 21:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ez gusztustalan. Bár én biztos elmondanám itthon, egy felnőtt ember, aki ráadásul tanár nehogy már egy diákon bezesse le a saját frusztrációja miatt a szarságait. Ne hagyd annyiban, szólj otthon.
2014. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!