Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pedagógiai jellegű olvasmány...

Pedagógiai jellegű olvasmány (TF)?

Figyelt kérdés
TF szóbelin egy választott pedagógia jellegű olvasmányról kell majd beszámolni. Mit érdemes vagy miket elolvasni? Gondolom nem ártana ha sporttal kapcsolatos lenne az olvasmány.

#Semmelweis Egyetem #Pedagógia jellegű olvasmány
2014. máj. 26. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A Károli honlapján,/bölcsészkar/ az osztatlan tanárszak felvételi vizsgájához meghatároztak könyvjegyzéket. Nézd meg kb. 25 olvasmány.
2014. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm! Mindjárt megnézem...
2014. máj. 26. 18:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek a címek nem csak a Bölcsészkarra jók? Vagy ezt minden osztatlan tanárszakon elfogadják ha ezekből választok egyet és azt elemzem ki?
2014. máj. 26. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a Károlira vonatkozik, de ha csak az a feltétel, hogy pedagógiai jellegú olvasmány legyen és címeket nem adtak meg, akkor ezek közül már lehet választani. Én Babits:Tímár Virgil fia c. kisregényének elemzését válaszottam, ha privibern írsz e-mail címet, átküldöm a művet és az elemzést is.
2014. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!