Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGF-PSZK-hoz melyik kollégium...

BGF-PSZK-hoz melyik kollégium tartozik, illetve mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés

És még az érdekelne, hogy mikor kell leadni a jelentkezést ehhez, illetve mennyibe kerül havonta?

Egyébként elvileg szeptembertől oda fogok járni, ezért szeretnék tájékozódni ez ügyben.

Köszi előre is a válaszokat!



2014. máj. 28. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg júniusban kell majd, de figyeld majd a www.bagolyvarkoli.hu weboldalt.

Államilag támogatottaknak 11 ezer körül van, önköltségeseknek 21, de szeptemberben lehet pályázni alacsonyabb koli díjért ha rászorulsz.


Vélemények: nem szeretem. Felnőtt emberek létére sokan a kultúra legkisebb hányadával sem rendelkeznek. ( WC-t nem tudják lehúzni.)

Zajonganak, folyosón buliznak, ha bulinap van, (hiába van 11-től csendrendelet), igazából tanulni senki nem tanul csak zh héten vagy vizsgaidőszakban, tehát aki szorgalmiban akarna tanulni az elég kívülállónak fogja érezni magát, legalábbis én sokszor így éreztem.


Elvileg más szinteken (5 szintes, ebből 1 szinten az irodák vannak), nem ilyen durva a helyzet.


Választásom sajnos nincs más, ezért kolisnak kell lennem. De lehet te szeretni fogod, ez csak az életviteleden, az értékrendeden múlik. Többség szereti.


Rendkívül jó pont, hogy az iskola épületével egy folyosóval össze van kötve, tehát szinte bármikor át tudsz menni (folyosót este 7 körül zárják), illetve van konditerme + kardio terme nagyon olcsón. Az emberek egyébként segítőkészek, szoktak programok szervezve lenni.

2014. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja egyébként ha bármilyen egyéb kérdésed van, írj privátot.
2014. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!