Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt érettségivel kapcsolatos...

Emelt érettségivel kapcsolatos kérdés. FONTOS (? ) Lent

Figyelt kérdés

Na szóval írásbelin kaptunk egy azonosítót és szóbelin is megkapjuk ua. az azonosítót vagy mi gondoskodunk errõl(én megjegyeztem) vagy ott már a nevünkön szólítanak? Mert mikor a tételt ki kell dolgozni akkor a nevünket vagy az azonosítot kell leírni?

Ja és vinni kell saját tollat ugye? Mert tavaly csináltam közepen elõrehozottat és azt vinni kellet. Mondjuk én azért viszek.

Bocsi hogy ilyenek a kérdések csak a kis dolgok miatt is aggódok:D:)

Köszönöm elõre a válaszokat!:)


2014. máj. 30. 08:40
 1/4 savanyújóska ***** válasza:

Tollat vigyél, meg szerintem papír se árthat. Azonosítás miatt ne aggódj, személyi mindig legyen nálad, és baj nem lehet, azt hiszem szóbelin nevesítenek, de mivel úgyse ismer a bizottság mindegy.:)


Ui.: És maximum neked fontos, vagy sürgős, de engem nem érdekel és nem is válaszolok szívesebben a kérdésre!;) (Bocs, ez most nálad jött ki!:D)

2014. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!:D

Áh semmi bajxd.

2014. máj. 30. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Név szerint szólítanak, tolla(ka)t és személyit vigyél, papír nem kell, abból nem használhatod a sajátodat. A vázlatra is a nevedet kell írni. FONTOS, hogy a kellett két t.
2014. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Telefonròl vagyok azért írhattam elxd

2014. máj. 30. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!