Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia emelt szintű szóbeli...

Biológia emelt szintű szóbeli vizsgán már részt vettek, milyen tételeket húztatok, hány pontot értetek el és milyen voltak a vizsgáztatók?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne ezzel kapcsolatban, mert csütörtökön megyek és eléggé izgulok!

2014. máj. 31. 14:38
 1/3 anonim válasza:

Szia!:)

Én tavaly érettségizetm biosz emelten,az írásbeli 60körül lett a szóbeli 45pontos.

Nagyon rendesek voltak a vizsgáztatók,tudom hogy összekevertem valamit de rálegyintettek,úgy csináltak mintha ők értették volna félre,sokat segítettek.Persze csak akkor tehetik ezt meg ha azért tudod az anyagot:)

A tételem az élőlények anyagcseretípusai voltak,szénforrás és energiaforrás szerint csoportosítva,példákkal.B-nél volt egy szöveg valami fickóról aki a fülben lévő helyzetérzékelő szervekkel foglalkozott,ez főleg szövegértés volt(az is egy kérdés volt hogy hol született,keresd ki a szövegből...ezt elrontottam...:D)Szóval ne izgulj,nem a tanárokon fog múlni ha esetleg nem sikerül,tanulgass és ne izgulj túlságosan,mosolyogj és beszélj érthetően,az sokat segít hogy szimpi légy:D Drukkolok,te is nekem,én kedden megyek:D

2014. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És miből mész kedden? Mindenképpen szurkolok majd!:)

Még annyi kérdésem lenne, hogy a vizsgáztató látja, hogy írásbelin hány pontot értél el?

2014. máj. 31. 15:07
 3/3 anonim válasza:

Bioszból.Meg majd kémiából is a héten.

Nem nem láthatja.

2014. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!