Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS ha van elég jegyem, de...

SOS ha van elég jegyem, de rengeteget hiányoztam és nem bukok semmiből pótvizsgára kell mennem?

Figyelt kérdés
Betegseg miatt hianyoztam van eleg jegyem es majd csak most lesznek par nap mulva az osztalyozo vizsgak. Nekem egy tanar se szolt h kell e mennem ra, de felek ?

#szabály #van okod
2014. jún. 1. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos oraszam utan kell ismetlo vizsgat tenni. Asszem ez az osszes oraszam fele.
2014. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ertem koszonom a valaszt dr hat ha mindenbol van eleg jegyem akkor ez h lehet?
2014. jún. 1. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szólt egyik tanár se, akkor természetesen nem kell menned. Ha meg van elég jegyed és nem állsz bukásra, akkor meg nincs mitől félned. Lehet, hogy nem is hiányoztál még annyit, hogy legyen ilyesmi következménye. Szóval nyugodj meg, nyilván tudnál róla, ha osztályozóra kellene menned. A pótvizsgának meg ehhez nincs köze, oda olyanok mennek, akik megbuktak, ennek nincs köze a hiányzásokhoz.
2014. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valszokat megnyugodtam ment a zold like es am osztfonokom azt mondta le tudnak zarni
2014. jún. 1. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemkell menned potvizsgára mert ha sok hiányzásod lenne és osztályozhatatlan akkor éver kell olyan estebe szerintem ismételni ugyanis 3 tantárgy megengedet a potvizsgához. Te ameddig hiányoztál az minden tantárgy. ha a tanár szolt le tud zárni akkor nincs semmi próbléma.
2014. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nemtudom akkor szombaton mért írtad ki ezt a kérdédt mikor akkor nincs iskola unalmadba nemtudod mihez kezdj mikor megkaptad a tanártól a választ ? Te jóságos ég ennyi buta embert. Keres magadnak házi munkát.
2014. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tenyleg szted unalmamba irom ki? atol h szombat van kiirhatom. Es nem kell foglalkoznod a kerdesemmel ha nem tetszik szopdd le apadet es paskoljon el vele!
2014. jún. 4. 19:50
 8/8 A kérdező kommentje:
te faxxopoh kutyagexxii
2014. jún. 7. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!