Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tantárgyak vannak...

Milyen tantárgyak vannak gyógypedagógián? És mennyire nehezek?

Figyelt kérdés

Idén jelentkeztem gyógypedagógiára az ELTE-re, és nem sokat tudok még arról, hogy ott milyen tantárgyak vannak, meg hogy mennyire nehezek. Eléggé félek, mert attól tartok, ha felvesznek, nem fogom bírni, és olyan vagyok, ha valamiről semmit nem tudok, vagy keveset, még jobban félek tőle. Valaki esetleg tudna írni kicsit erről a szakról? Meg csak úgy mesélni arról, hogy milyen... Azt megköszönném! :)

Ja, és a karnak az oldalát nézegettem és olvasgattam már, meg valami órarendet is megnéztem, de nem sokat értek belőle.

Kérlek, csak segítőkész, normális válaszokat írjatok! Köszönöm! :)



2014. jún. 3. 00:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
szia! én is az eltére jelentkeztem gyógypedagógiára :) kolis szeretnél majd lenni?
2014. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fölvettek?
2015. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!