Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt hallottam hogy biosz...

Azt hallottam hogy biosz szóbeli érettségin a tételeket vagy balról jobbra vagy jobbról balra rakják, nem sorba hanem témakörönként. Ergo a tételek közepe középre lesz kirakva. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen hét próbás ökör...


Miért raknák ki direkt bármiféle logika szerint? Meg majd biztos az 1000 iskolába ahol érettségi folyik ugyan így fogják kirakni. Néha már fáj hogy milyen butus emberek vannak...

2014. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még ha úgy is van kirakva (márpedig nincs) nem tudhatod, hogy az előtted lévők honnan húztak

lehet pl hogy mindenki középről vett, és amire te odakerülsz, már konkrétan nincs "középső"

2014. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mixelve lesznek :D
2014. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vegen van, hogy maradt par tetel, de nem tudhatod melyik
2015. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, hogy a környezeted már kísérletezik rajtad, mekkora hülyeségeket hiszel el gondolkodás nélkül. Már bocs.
2015. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!